4ANASAYFA
4GÜZELLİK
4SAÇ BAKIMI
4CÄ°LT BAKIMI
4MAKYAJ
4SAĞLIK
4EGZERÄ°Z
4ALIŞVERİŞ
4MODA
4ÇOCUK
4DÄ°YET
4KARÄ°YER
4CÄ°NSELLÄ°K
4ASTROLOJÄ°
4BEBEK Ä°SÄ°M
4PRATÄ°K BÄ°LGÄ°
4İLETİŞİM
4Fantazi gecelik
4Vücut çorabı
KadınlaaaaR
Yollar çizin kendinize ve sizi yolunuzdan kimse döndüremesin…
Seksi iç çamaşırı
Fantazi iç çamaşırları modelleri tanga, külot, jartiyer çorap, çamaşır, fantezi gecelik, seksi kostümler, sexi iç giyim çeşitleri http://xcollection.net sitesinde.

Göğüs Büyütme

Ameliyat riskini almadan göğüslerinizi büyütebilirsiniz

BREAST GAİN KISA BIR SÜREDE DAHA BÜYÜK, DAHA YUVARLAK, DAHA SERT GÖGÜSLERE SAHIP OLMANIZA YARDIMCI OLUR!

Breast Gain göğüs büyütücü kısa bir sürede daha büyük, daha yuvarlak, daha sert gögüslere sahip olmanıza yardımcı olur. Dünya genelinde birçok başarı öyküsü bulabilirsiniz. Sonunda hakkettiğiniz ilgiyi görürsünüz. Göğüslerinizi kısa sürede büyütmenize yardımcı olur. Bir odaya girdiğinizde bütün bakışların size yönelmesini istemez misiniz ? Breast gain Doğum sonrasında meydana gelen sarkmaların giderilmesinde ve göğüslerinizin daha dik ve sıkı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.Breat Gain Plus( Gögüs Büyütme ) bayanların göğüslerinin büyüklüğünü, şeklini ve sertliğini doğal olarak arttırmaya yardımcı olmaya yönelik formüle edilmiş doğal bitkisel bir katkı maddesidir. Bayanların göğüslerinin doğal büyümesine ve gelişmesine yardımcı olmak üzere benzersiz 13 bitkiden özel olarak imal edilmiştir. Breast Gain Plus Göğüs büyütücü, güvenli, hepsi doğal içeriğinin dengeli birleşimi ile, bayanlara cerrahi müdahale olmadan daha dolgun, daha büyük, daha sert göğüslere erişmesine yardımcı olur.

Breast Gain Plus Göğüs büyütücü içindeki bitkisel harman, sisteminize katkıda bulunmak ve ergenliğe benzer bir şekilde, göğüslerinizi büyüten göğüs dokularını geliştiren, annelik bezlerini tekrar harekete geçirmek üzere tasarlanmıştır. Göğüsler, mammogenesisi uyaran veya annelik bezlerinin gelişmesini sağlayan östrojen reseptör bölgelerine sahiptir. Bu reseptör bölgeleri östrojenleri mıknatıs gibi kendilerine çekerler. Ürün içeriğindeki bitkisel karışım, sağlıklı doku büyümesini sağlayan bitki köklerinden (phyto-estrojen) gelen, doğal östrojen özelliklerine sahiptir.

Bitki bilimine göre Fenugeek ( çemen/boyotu ), Fennel Seed ( rezene tohumu ), Dong Quai Root ( Dong Quai kökü ), Blessed Thistle Herb (devedikeni ), Dandelion Root ( Karahindiba kökü), Watercress Leaf ( suteresi ), L-Tyrosine ( bir amino asid çesidi ), ve Kelp ( büyük kahverengi deniz yosunu ) doğal östrejenleri, phyto-nutrients (bitkisel-besinleri) ve diosgenini ( kortizon ve progesterone gibi hormonların sentezinde kullanılan başlangıç maddesi) en yüksek derecede ihtiva eder. Bu bitkisel karışım hafif fakat etkilidir ve sağlığa yararları çoktur. Birçok kimyasal ve çevresel toksinler östrojeni taklit ederler ve reseptör bölgelerine tutunarak büyüme işlemini yavaşlatır. Breast Gain Plus, bu toksinleri sistemden atarak, sağlıklı göğüs dokusu gelişimine yardım eden, bitkisel besinleri ihtiva eder.

Birçok bayanda, annelik bezlerinin tekrar etkin hale gelmesi ve göğüs dokusunun gelişimi 5 – 8 hafta arasıdır. Bununla beraber göğüslerin dolgun ve sert hale gelmesi 4 hafta gibi kısa zamanda olabilir. İlk iki ayın sonunda, üçüncü aya girilirken kadeh büyülüğündeki büyüme baslar, ½ kadehten 2 kadehe kadar, hatta kullanıma devam edilirse 3 kadeh büyüklüğüne erişilir. Bazı bayanlar büyümeyi bu zaman dilimi içinde, diğerleri bu zaman dilimi dışında yaşayacaktır. Metabolizmada ve vücut kimyasında değişimler, bu bitkilerin size ne kadar çabuk ve etkili yarayacağını gösterecektir. Gereksinilen seviye insandan insana değişecektir.

PİYASADAKİ 1 NUMARALI GÖGÜS BÜYÜTME HAPI

Kısa sürede dolgun göğüslere sahip olmanıza yardım eder .
Yan etkisi bildirilmemiştir.
Göğüslerinizi doğal yoldan büyütmenize yardım eder.
Tehlikeli cerrahi müdahaleye paydos.
Her yerde bütün bakışlar size yönelecek.
FDA(Amerika Gıda ve İlaç Dairesi) Onaylı..

Breast Gain Plus Güvenlimidir ?

Breast Gain içinde yer alan harmanlanmış bitkiler, yüzyıllardır kullanılmaktadır. Belirtilen bitkiler ilgili ilgili olarak her hangi bir sağlık uyarısı ve güvenlik ikazı bulunmamaktadır. Bu bitkiler FDA nın (Amerikan Gıda ve İlaç Örgütü) güvenli yiyecekler listesinde (GRAS listesi) yer almaktadır. Ürün, eczacılıkta ilaçlar statüsü yerine bitkisel ilaçlar (Fitoterapi) statüsündedir. (sarımsak gibi) PMS (premenstrual syndrome - bayanlarda adet öncesi görülen sendrom) ve menopoz belirtilerini hafiflettiği gibi faydalarının olduğu, kadın vücuduna has özelliklerle, toplanan fazla sudan dolayı kilo artmasını azalmasında faydalı olduğu söylenmektedir.

Phytoestrojenler (Breast Gain Plus içindekiler gibi-bitkilerde doğal olarak bulunan kimyasal bilesik) östrojen benzeri özellikleri ile menopozun ve aşağıdakilerin belirtilerine karşı rahatlamaya destek sağlar:

Gece terlemeleri
Ani ve uç ruhsal durum değişiklikleri
Dölyolu (vajina) kuruluğu
Göğüs sarkması
Cinsel isteksizlik
Kilo almak
Hafıza ve yoğunlaşma (konsantrasyon) sorunları
Depresyon
Menopoz dönemlerinde olan geçici sıcak his
Osteoporoz- kemik dokusunda, kalsiyum kaybı sonucu, atrofi gelişmesi ile belirgin durum.
Kistsel yumrular
Ağrılı cinsel birleşme
Uykusuzluk
Kalbin hızlı atması
Bitkinlik
Saçta değişiklikler
Ağır kanamalar

Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı İstanbul Tarım İl Müdürlüğü 20/12/2006 tarih ve 0634006994 sayılı izni ile ithal edilmiştir.

Sipariş için www.elitpazar.com

  Diğer güzellik haberleri
Selülitlerinize pratik çözümler
Ağız Kokusundan Kurtulmak
Bacak Bakımı
Kalıcı Makyaj
Favori Estetikler
Göğüs Büyütme
Peeling, Kimyasal Peeling
Kırışıklık Giderici
Bölgesel incelme, bölgesel zayıflama
Lazer Epilasyon Hakkında...
Kırışıklıklar İçin Estetiğe Gerek Yok!
Göbekler flora
Haberiniz olsun: Artık küçük göğüs moda!
Daha biçimli kalçalar için
Uzun yaşamın sırrı: Esnek olmak
Dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz
Kaşlarınız ve yaşınız
Burun güzelliği ve felsefesi
Yüzü ne zaman gerdirmeli?
Yüz güldüren yöntemler

Yüz Germe
Liposuction
İlker Manavbaşı
(SAĞLIK)
Hemofili Hastaları
Dr. Murat Baş
BESLENME
Tiyolar
Berrin Yiğit
KADINCA
Dişi kuş olmak zor
Nelliy Ä°zbudak
İLİŞKİLER
Aşksız Seks Olur mu?
Alara Yürekli
Haftanın Treni
Yaralı Ülke
Defne Derin
Günün Güzel Sözü
Fantazi iç giyim
Ankara'da faaliyet gösteren fantazi iç giyim sitesinde birbirinden şık ve gösterişli jartiyer takımları, vücut çorabı modelleri ve fantezi gecelikler sizleri bekliyor.
Önemli olan iç güzelliğiniz. Fantazilerinizi ertelemeyin